Hakkımızda | ardax


Ero-Plas 1998 yılından bu yana başta Otomotiv olmak üzere, Beyaz Eşya, Ambalaj ve Havalandırma gibi birçok sektöre çözüm ortaklığı yapmaktadır. Yaklaşık 20 yıldır kendi binasında faaliyet gösteren ve sağlam adımlarla büyüyen firmamız güçlü mali yapısını bünyesinde bulundurduğu birbirinden farklı 8 ana üretim grubuna borçludur.

Bunlar; plastik enjeksiyon üretim grubu, plastik enjeksiyon kalıp üretimi grubu, plastik file grubu, Tpu ve Pvc endüstriyel emiş hortumları grubu, Alüminyum flexible havalandırma kanalları grubu, havalandırma kanalları aksesuar grubu, serigrafi ve tampon baskı grubu ve metal üstü plastik kaplama grubudur.

Özellikle son dönemde kendi markamız olan Ardax ile tpu ve pvc endüstriyel emiş hortumları grubunda Türkiye’de Pazar lideri olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu başarımızı sürdürülebilir kılmak ve yine son dönemde yatırımlarına ve pazarlama faaliyetlerine hız verdiğimiz Alüminyum flexible havalandırma kanalları ve aksesuarları grubunda da yaşamak için 75 kişilik uzman kadromuzla, gece gündüz durmadan ve “önce kalite” felsefesiyle var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun yanında da ihracatta 15 olan ülke sayımızı 2020 yılına kadar 50 ülkeye çıkarmak için makine teçhizat ve belgelendirme konusunda hız kesmeden yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Ülkemiz için tüm gücümüzle çalışmaya devam…